aktualności
 • Inspir@cje Wczesnoszkolne 2024 już w marcu

  Już za miesiąc kolejne święto edukacji wczesnoszkolnej. Do Warszawy przyjedzie około 300 fantastycznych nauczycielek i nauczycieli ze szkół podstawowych i przedszkoli z całego kraju, aby uczestniczyć w największym w naszym kraju wydarzeniu poświęconym dydaktyce i pedagogice edukacji dzieci (23-24 marca). Są jeszcze wolne miejsca – serdecznie zapraszamy! Nauczyciele z warszawskich szkół mogą zdobyć bezpłatne miejsca dzięki współpracy organizatorów z WCIES.

  Więcej…  
 • Zapraszamy na Business Mixer

  Szukasz nowych kontaktów, inspiracji i chcesz rozwijać swój biznes? Zapraszamy na spotkanie networkingowe organizowane w ramach Programu Rozwoju Przedsiębiorczości przez naszą Fundację. Wydarzenie odbędzie się 21 lutego 2024 roku (środa) w Warszawie w godzinach 18:00-20:00.

  Więcej…  
 • Projekt "Postaw na swoje umiejętności"

  Ruszamy z nowym projektem dla młodzieży, w ramach którego zorganizujemy zajęcia pomocne w zdobywaniu oraz poszerzaniu wiedzy i umiejętności poza szkołą.

  Więcej…  
 • Wspieramy kobiety na rynku pracy. Nowy projekt

  Startujemy z projektem "Aktywna droga do zatrudnienia", w ramach którego zorganizujemy m.in. warsztaty i konsultacje dla kobiet szukających zatrudnienia.

  Więcej…  
 • Tyle zrobiliśmy w 2023 roku!

  Dużo pomysłów i dużo działań za nami. Cieszą nas wspomnienia z zeszłego roku, a jeszcze bardziej myśl, że były to okazje do wielu spotkań, dzielenia się wiedzą i dobrymi praktykami oraz nauką i zdobywaniem nowych doświadczeń. Z zaciekawieniem myślimy o 2024 r.

  Więcej…  
 • Marcin Polak laureatem Listy100

  Marcin Polak, jeden z założycieli Fundacji Think! i Przewodniczący Rady, znalazł się w gronie laureatów Listy100 za 2023 rok – osób, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych Polek i Polaków w minionym roku.

  Więcej…
Fundacja Think! w mediach