Projekt

Projekt "Postaw na swoje umiejętności"

Ruszamy z nowym projektem dla młodzieży, w ramach którego zorganizujemy zajęcia pomocne w zdobywaniu oraz poszerzaniu wiedzy i umiejętności poza szkołą.

O projekcie “Postaw na swoje umiejętności”

W ramach projektu chcemy wesprzeć uczennice i uczniów w zdobywaniu oraz rozwijaniu praktycznych umiejętności, uwzględniając przy tym ich zainteresowania i potrzeby. Zajęcia dla 60 uczestników i uczestniczek z klas 1-3 z liceów ogólnokształcących realizujemy  w Chełmie od 1 stycznia do 31 grudnia 2024 roku.

Równe szanse dziś i w przyszłości

W ramach projektu zorganizujemy:

  • indywidualne spotkania z trenerem osobistym, 
  • warsztaty z wiedzy o technologii,
  • zajęcia z przedsiębiorczości.

Naszym celem jest zapewnienie młodym ludziom edukacji, która pomoże im: 

  • planować karierę zawodową,
  • znaleźć lub zmienić pracę,
  • mieć równe szanse na rynku pracy,
  • rozwijać zainteresowania, talenty i odkrywać nowe pasje,
  • wspierać rozwój osobisty.

Efektem projektu będzie nabycie lub rozwinięcie praktycznych umiejętności uczennic i uczniów z zakresu korzystania z technologii i przedsiębiorczości. 


#FunduszeEuropejskie 

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy “THINK” w partnerstwie z firmą QS Zurich Karolina Turkiewicz uzyskała dotację z Unii Europejskiej (UE) na projekt “Postaw na swoje umiejętności!” z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego. 

Wartość projektu: 265 125,00 zł 

Wysokość wkładu z Funduszy Europejskich: 238 612,50 zł 

Biuro projektu jest dostępne dla osób z niepełnosprawnościami, w tym dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Budynek biura jest pozbawiony przeszkód architektonicznych. Biuro projektu znajduje się w miejscu łatwo dostępnym komunikacyjnie. 

Adres biura projektu: Karola Szymanowskiego 13, 22-100 Chełm 

Jeśli uważasz, że projekty lub nasze działania są niezgodne z Konwencją o prawach osób z niepełnosprawnością (KPON) sporządzoną w Nowym Jorku dnia 13 grudnia 2006 r. (Dz. U. z 2012 r. poz. 1169, z późn. zm.), możesz to do nas zgłosić:

mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefonicznie: 2 2642 22 40
osobiście: pl. Plac Kasztelański 3, 01-362 Warszawa